Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/makash/public_html/dev/wp-includes/post-template.php on line 293

משתתפים בסדנה

בעלי התפקידים שהשתתפו בסדנה

 

מארגנים

ד"ר פלורנס עזרן, סגן מנהלת, המינהל למדע ולטכנולוגיה, 
משרד החינוך

מאיה הלוי, מנהלת, מוזיאון המדע ע"ש בלומפילד, ירושלים (יו"ר)

דב וינר, מקש לקידום יישומי תקשורת מחשבים, 
מרכז בישראל מיזם ECB/inGenious

 

מרצים ומשתתפים

ד"ר יהודית אברהמי-עינת, המחלקה להוראה ולימודים כלליים,
יועצת נשיא המכללה לנושא מעמד האישה, מכללת אורט בראודה

זיקה אבזוק, מנהלת בכירה, סיסקו

מוטי אלקסלסי, מנהל, מכללת אורט גבעת רם

ד"ר רונית אשכנזי, סגן מנהלת וראש המינהל הפדגוגי, 
עמל  רשת מכללות ובתי ספר למדע, טכנולוגיה ואומנות

ד"ר נעמה אזולאי, תכנית כי"ח לקידום בנות במדע, 
כל ישראל חברים Alliance Israélite Universelle

ד"ר תהילה בן גל, מנהלת, חמד"ע  מרכז לחינוך מדעי

מיקי בן-נון, Fourier Education

ד"ר אביטל דורמן, מייסדת ומנהלת של היוזמה למחקר 
יישומי בחינוך, האקדמיה הלאומית הישראלית למדעים

ד"ר אבי גולן, מנהל יחידת הסטודנטים, מרכז דוידסון 
לחינוך למדעים. מכון וייצמן למדע

שרמיין קר, מנהלת מיזם ECB/inGenious , 
 European Schoolnet

דוד מעגן, ראש תחום השכלה גבוהה ומשאבי הוראה, 
הלשכה המרכזית לסטטיסטיקה

אסתי מגן, Fourier Education

אסתי ברזנר, מוזיאון המדע ע"ש בלומפילד ירושלים

סטלה מגיד, מורה, תיכון חדש, תל אביב

יהודה מימרן, מנכ"ל כל ישראל חברים
 (Alliance Israélite Universelle)

יאיר מטיאש, האגף לאחריות חברתית, חברת טבע

מיכאל אורן, סגן המנהל, תעשיידע לקידום החינוך, 
התאחדות התעשיינים בישראל

אתי אורון, מוזיאון המדע ע"ש בלומפילד ירושלים

ד"ר משה אורון, מדען ראשי KiloLambda Technologies; סגן 
הנשיא ICO International Commission for Optics; שימש 
כיו"ר של הועדה לקשרים בין האקדמיה והתעשייה של המועצה 
הלאומית למו"פ (אזרחי)

לימור ריסקין, מקש לקידום יישומי תקשורת מחשבים,
מתאמת מיזם inGenious

אלי שלב, מכון דוידסון לחינוך מדעי, מכון וייצמן למדע

טל שמר, מנהלת תחום החינוך וקשרי אקדמיה, אינטל ישראל

יובל וורגן, ראש צוות, מרכז המחקר והמידע של הכנסת

 

משרד החינוך

ד"ר הנרייטה אקרמן, מתאמת הצוות הטכנולוגי, הפיקוח של 
המינהל למדע וטכנולוגיה מחוז חיפה, משרד החינוך

ד"ר אילת אברה, מפמ"ר ביוטכנולוגיה, המינהל למדע וטכנולוגיה, 
משרד החינוך

יוסי בר דוד, מפמ"ר טכנולוגיות תקשורת, המינהל למדע 
וטכנולוגיה, משרד החינוך

גרשון כהן, מנהל תחום הטכנולוגיה ומפמ"ר מדעי הטכנולוגיה 
מכונות, המינהל למדע וטכנולוגיה, משרד החינוך

ד"ר מגדה גרוס, מפמ"ר מנהל עסקים והנדסה, תעשייה וניהול, 
המינהל למדע וטכנולוגיה, משרד החינוך

נועה חורש, מרכזת למידה שיתופית, גף יישומי מחשב בחינוך, 
המינהל למדע וטכנולוגיה, משרד החינוך

ד"ר ירון דופלט, מפמ"ר הנדסת מכונות, המינהל למדע וטכנולוגיה, 
משרד החינוך

יגאל דור, מתאם התכנית העתודה מדעית טכנולוגית, המינהל למדע 
וטכנולוגיה, משרד החינוך

יהודה מרציאנו, מפמ"ר תקשוב, המינהל למדע וטכנולוגיה, משרד החינוך

תרמו לתכנים של הסדנא למרות שלא יכלו להיות נוכחים

ד"ר אלי איזנברג, סגן מנהל כללי בכיר; ראש המינהל למו"פ 
והכשרה, אורט ישראל

אסנת חכמון, מנהלת תכנית טכנאים ובגרות (טו"ב), אורט ישראל

ד"ר רונית קרק, מרצה בכירה בתכנית ללימודי מגדר, אוניברסיטת 
בר אילן ויועצת של התכנית לקידום בנות של כל ישראל חברים

אביבה מיכאל, מנהלת, תעשיידע, התאחדות התעשיינים של ישראל

חגית יפה-ויזל, אינטל ישראל

מקש לקידום יישומי תקשורת מחשבים בחינוך תרבות ומדע